11 ژانویه، 2020

ازن ژنراتور مرغداری

ازن ژنراتور مرغداری

ازن در صنعت مرغداری بسیار کاربرد دارد. ازن یک دستگاه کاربردی انواع صنایع است.ازن ژنراتور آردا در مقدارهای متفاوت تولید می شود. ازن در ضدعفونی آب مخزن ورودی و همچنین بوبری سوله های مرغداری کاربرد دارد. ازن ژنراتورهای شرکت آردا به سه بخش لابراتواری(COG1-5)، نیمه‌صنعتی(MOG10-200) و صنعتی (IOG0.5- 5) تقسیم‌بندی می‌شوند. ازن ژنراتورهای نیمه‌صنعتی می‌توانند تا غلظت 200 گرم بر ساعت ازن تولید نمایند. ورودی این دستگاه‌ها می‌تواند هوا یا اکسیژن باشد.ازن بصورت طبیعی یک گاز است.

کاربردهای ازن ژنراتور کشتارگاه:

از آب ازن دار تولید شده به وسیلهازن ژنراتور کشتارگاه می‌توان به منظور شستشو و ضد عفونی کردن کلیه ابزارآلات، لوازم و سطوح کار و همچنین ضد عفونی کف و دیوارهای سالن‌های تولید استفاده کرد. این کار باعث ارتقای سطح بهداشت در محصول شده و ماندگاری آن را افزایش می‌دهد. همچنین ضدعفونی کردن لاشه‌های گوشت و ضایعات کشتارگاهی و گنداب ناشی از ذبح قبل از تخلیه به فاضلاب امکان پذیر شده و در نتیجه بطور مرتب میزان آلودگی درمحیط کاهش می‌یابد.بـوزدایی در کشتارگاه‌ها مساله‌ای مهم و قابل تامل است. اکسیداسیون با ازن یکی از راه‌های مدرن کنترل بو می‌باشد. اکسیژن فعال ساختمان مولکول های بوزا را تخریب کرده و این امر موجب می شود تا کارگرها از محیط کار بهتر و مناسب تری برخوردار شوند که در نتیجه توان توليد افزایش یافته و میانگین سود روزانه بیشتر می‌گردد. تزریق اکسیژن فعال به وسیله ازن ژنراتور کشتارگاه ، برای بوزدایی در هوا سبب۲۰-۱۵% کاهش نیاز تهویه هوا و صرفه جویی در هزینه گرمایش تا ۳۰% و همچنین سبب کاهش بو در محوطه اطراف کشتارگاه می‌شود.

ازن، ازن ژنراتور، ازن ساز، ازون، اوزون، دستگاه ازن ساز، دستگاه ازن تراپی، دستگاه ازن، دستگاه ازن برای پرورش ماهی، دستگاه ازن ساز صنعتی، دستگاه ازن زن، دستگاه ازن ساز خانگی، دستگاه ازن زنی، دستگاه ازن ساز کوچک، ساختار ازن، کاربرد ازن در تصفیه آب، روش تولید گاز ازن، خواص گاز ازن، کاربرد اوزون در صنعت، گاز اوزون برای زانو، نحوه تشکیل گاز اوزون، کاربرد نیتروژن

صفحات مرتبط: ازن چیست، ازن ژنراتور مرغداری، کاربرد ازن، ازن ژنراتور آردا،مزایای ازن ساز آردا، ازن زن